Kontakt

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żarach
ul.Serbska 58
68-200 Żary
NIP: 9281741105
REGON: 971183655
tel. : +48 68 363 07 00
fax. : +48 68 363 07 21
e-mail: sekretariat@straz.zary.pl
telefon alarmowy: (z terenu powiatu żarskiego) 998


Połączenia przychodzące i wychodzące na numer alarmowy 998 oraz numery linii miejskich +48683630700 i +48683630716 (wszystkie linie obsługiwane przez Dyżurnych SKKP) są rejestrowane (również po przełączeniu).

Kierownictwo
Robert Słowikowski Komendant Powiatowy +48683630700 r.slowikowski@straz.zary.pl
Paweł Hryniewicz Zastępca Komendanta  +48683630700 p.hryniewicz@straz.zary.pl
Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza Żary
Mariusz Morawski Dowódca JRG +48683630703 m.morawski@straz.zary.pl
Stanisław Puzio Zastępca Dowódcy JRG +48683630713 s.puzio@straz.zary.pl
Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza Lubsko
Norbert Kawka Dowódca JRG +48683725211 n.kawka@straz.zary.pl
Zastępca Dowódcy JRG +48683725212
Wydział Operacyjno, Kontrolno – Rozpoznawczy
Grzegorz Lisik Naczelnik Wydziału +48683630707 g.lisik@straz.zary.pl
Paweł Brela Zastępca Naczelnika Wydziału +48683630717 p.brela@straz.zary.pl
Dyżurni Stanowiska Kierowania +48683630716 skkp@straz.zary.pl
Sekcja Organizacyjno – Kadrowa
Agnieszka Borowicz Kierownik Sekcji +48683630704 a.borowicz@straz.zary.pl
Agata Lucjanek Technik +48683630714 a.lucjanek@straz.zary.pl
Sekcja Finansów
Katarzyna Tomaszewska Główny Księgowy +48683630705 k.tomaszewska@straz.zary.pl
Elżbieta Lipińska Starszy Księgowy +48683630709 e.lipinska@straz.zary.pl
Sekcja Kwatermistrzowsko – Techniczna
Justyna Józwa Kierownik Sekcji +48683630710 j.jozwa@straz.zary.pl
Sylwia Jaszczur Technik +48683630711 s.jaszczur@straz.zary.pl