Strona główna
Kierownictwo
Rzecznik Prasowy
Struktura
JRG Żary
JRG Lubsko
Kontakt
Wydarzenia
Galeria
Przetargi
Linki
Pliki do pobrania
OSP


SPRAWDŹ POCZTĘ

straz.zary.pl/webmail



Biuletyn Informacji Publicznej



Służba w KP PSP
w Żarach



FanPage
KP PSP w żarach


 

 

 


Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żarach
ul. Serbska 58
68-200 Żary

NIP: 9281741105
REGON: 971183655


telefon alarmowy: (z terenu powiatu żarskiego)

998


tel. : +48 68 363 07 00

fax. : +48 68 363 07 21

e-mail: sekretariat@straz.zary.pl


Połączenia przychodzące i wychodzące na numery alarmowe 998 i 112 oraz numery linii miejskich +48683630700 i +48683630716 (wszystkie linie obsługiwane przez Dyżurnych SKKP) są rejestrowane (również po przełączeniu).

Kierownictwo

Komendant Powiatowy

Robert Słowikowski

+48683630700

r.slowikowski@straz.zary.pl

Zastępca Komendanta Powiatowego

Paweł Hryniewicz

+48683630700

p.hryniewicz@straz.zary.pl

Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza w Żarach

Dowódca Jednostki

Zbigniew Słomka

+48683630703

z.slomka@straz.zary.pl

Zastępca Dowódcy Jednostki

Stanisław Puzio

+48683630713

s.puzio@straz.zary.pl

Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza w Lubsku

Dowódca Jednostki

Norbert Kawka

+48683725211

n.kawka@straz.zary.pl

Zastępca Dowódcy Jednostki

Mariusz Morawski

+48683725212

m.morawski@straz.zary.pl

Wydział Operacyjno, Kontrolno - Rozpoznawczy

Naczelnik Wydziału

Grzegorz Lisik

+48683630707

g.lisik@straz.zary.pl

Zastępca Naczelnika Wydziału

Paweł Brela

+48683630717

p.brela@straz.zary.pl

Sekcja Organizacyjno - Kadrowa

Kierownik Sekcji

Agnieszka Borowicz

+48683630704

a.borowicz@straz.zary.pl

Technik

Agata Lucjanek

+48683630714

a.lucjanek@straz.zary.pl

Sekcja Finansów

Główny Księgowy

Katarzyna Tomaszewska

+48683630705

k.tomaszewska@straz.zary.pl

Starszy Księgowy

Elżbieta Lipińska

+48683630709

e.lipinska@straz.zary.pl

Sekcja Kwatermistrzowsko  - Techniczna

Kierownik Sekcji Justyna Józwa +48683630710

j.jozwa@straz.zary.pl

Technik Sylwia Jaszczur +48683630711

s.jaszczur@straz.zary.pl